Mini-Chat

Aktualności

Mecz z Halinowem

• autor: Simonek88, 2015-11-10 19:06

Po ostatnim niepowodzeniu i porażce z Błyskawicą 0:1 MKS Hutnik przystępuję do meczu na wyjeździe z Halinowem podwójnie zmotywowany do próby dogonienia czołówki, która odskoczyła już aż na 10 pkt. Zostały jeszcze 2 mecze rundy jesiennej oraz cała runda wiosenna. Miejmy nadzieję, że MKS powalczy jeszcze o awans.

Zawodnicy powołani na mecz:

Szczęsny, Kolasa, Pałka, Pietrzykowski, Bartodziej, Lipiński, Czarnecki, Baran, Domagała, Krysiak, Alfred, Płotnicki, Soliwoda, Tokarz, Basiuk, Ducki, Stasiak

Zbiórka 9:45 na Hutniku.

Zwycięstwo z Kamionkiem

• autor: Simonek88, 2015-10-27 19:34

W minioną niedzielę zespół MKS Hutnik Warszawa pojechał na wyjazdowy mecz z Kamionkiem. Do tego meczu podchodziliśmy mając z tyłu głowy dwie ostatnie wysokie porażki i na pewno zawodnicy chcieli udowodnić, że był to chwilowy przestój. Pierwsze 15 minut chaotyczne z naszej strony przez co zawodnicy Kamionka oddali kilka niecelnych strzałów. Później udało nam się uporządkować grę i zaczęliśmy tworzyć sytuacje bramkowe. Pierwsza bramka padła po dobrym podłączeniu się Barana i po płaskim dośrodkowaniu Izotow kończy akcje efektowną piętką. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:1 mimo kilku dogodnych sytuacji. Najlepszą miał pod koniec Izotow ale przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy. Druga połowa to stwarzanie kolejnych akcji bramkowych z naszej strony i konsekwentna gra w obronie. Drugą bramkę dla MKS-u zdobył Basiuk po dośrodkowaniu wprowadzonego w drugiej połowie Pietrzykowskiego. Cieszy na pewno to, że udało nam się zagrać na "0 z tyłu" i mamy teraz 2 tygodnie na dobre przygotowanie do meczu z Błyskawicą. Prezentacja graficzna składu, galeria oraz zmiany w relacji ze spotkania.

10 kolejka

• autor: Simonek88, 2015-10-24 21:01

Już jutro MKS Hutnik Warszawa ma okazję pokazać, że dwie ostatnie wysokie porażki były dziełem przypadku i drużyna z Bielan jest w stanie znowu zacząć wygrywać mecze. Mecz z Kamionkiem Warszawa na wyjeździe jest doskonałą okazją by udowodnić kibicom, że drużyna walczy o najwyższe cele.

Kolasa, Czarnecki, Uciński, Basiuk, Lipiński, Bartodziej, Baran, Domagała, Płotnicki, Izotow, Krysiak, Pietrzykowski, Tokarz, Skatulski, Ducki, Gałązka, Soliwoda

Zbiórka na mecz 11:50 na Hutniku.

9 kolejka

• autor: Simonek88, 2015-10-16 20:09

W ramach 9 kolejki A-klasy MKS Hutnik Warszawa podejmie na własnym stadionie Victorie II Sulejówek. Zawodnicy na pewno chcą jak najszybciej zrehabilitować się po ostatniej porażce i pokazać o co toczy się gra. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania drużyny o 13:30 na Marymonckiej 42.

Zawodnicy powołanie na mecz:

Szczęsny, Pałka, Domagała, Alfred, Uciński, Tokarz, Basiuk, Gałązka, Bartodziej, Izotow, Lipiński, Płotnicki, Czarnecki, Soliwoda, Krysiak, Skatulski, Pietrzykowski, Kolasa

Zbiórka dla zawodników 12:10 w szatni.

Pierwsza porażka ligowa

• autor: Simonek88, 2015-10-15 10:35

W minioną niedziele zespół MKS Hutnik Warszawa doznał swojej pierwszej porażki w lidze. Drużyna z Bielan uległa na wyjeździe Huraganowi Wołomin 6:1. Był to mecz, który zawodnicy oraz sztab szkoleniowy powinni jak najszybciej wymazać z pamięci. W pierwszej połowie nic nie zanosiło się, że będziemy schodzić do szatni przegrywając aż 3:0. W 5 minut straciliśmy 3 bramki co nie powinno się nam przytrafić. Po przerwie wyszliśmy z motywowani do powalczenia nawet o zwycięstwo. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i straciliśmy bramki numer 4, 5 i 6. Honorową bramkę dla MKS strzelił Adrian Basiuk strzelając do pustej bramki po asyście Ucińskiego. Był to nasz najgorszy mecz w tym sezonie jednak jest to dla nas zimny prysznic przed nadchodzącymi meczami. Najbliższy już w sobotę przeciwko Victorii II Sulejówek na własnym stadionie. Zapraszamy wszystkich kibiców na 13:30 na Marymoncką 42. Skład oraz zmiany w relacji ze spotkania.